Nowa obręcz z kolekcji JE DESIGN Dobrze znany specjalista od przeróbek aut grupy VW, firma JE DESIGN z Leingarten zaprezentowała nową 16-ramienną obręcz aluminiową o nazwie Multispoke.
Ciekawy wzór obręczy dostępnej w rozmiarach 7,5x18 ET45 i 8x19 ET 45 podkreśla dodatkowo matowo czarne wykończenie ramion i rant koloru polerowanego aluminium.
Podczas jazdy tworzy to ciekawy efekt przyciągający wzrok innych kierowców i przechodniów, co dla niektórych na pewno jest wystarczającym powodem do wyposażenia w takie felgi swojego [...] auta.
O2 1.6 MPI BGU (102KM/148Nm) '04 Amb. - pierwsza sztuka?
"Now we are free and we will see you again but not yet, not yet!"
Uniden Pro 510XL+Hustler IC100
No nie zła musze przyznać.Chociaż mnie najbardziej podoba sie z tej firmy model "visage".Wg mojego uznania najbardziej pasuje do octavii bez wzgledu na kolor i rodzaj nadwozia.To oczywiscie tylko moja opinia.Choruje na te fele odkąd je zobaczyłem w katalogu D&W kilka lat temu,ale jak to zwykle bywa,zawsze są inne wydatki.
Komentarz